м. Київ, 19км Житомирського шоссе
(050) 357 64 80
dokantey@antonov.com

Про ДОК «АНТЕЙ»

Created with Sketch.

 

Необхідні документи

Для оформлення дитини в дитячий оздоровчий комплекс «Антей» Вам необхідно мати наступні документи:

 • Копію свідоцтва про народження дитини;
 • Путівку;
 • Медичну довідку.

Медична довідка – и це довідка № 079-У на дитину, яка їде в дитячий табір, у довідку повинні бути включені дані про епідоточення, про щеплення, про відсутність педикульозу і заразних шкірних захворювань.

 

АНКЕТА

АНКЕТА-опитувальник про самопочуття дитини

ЗАЯВА

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ І ВНУТРІШНЬОГО РОЗПОРЯДКУ В ДОК«АНТЕЙ»

Що взяти з собою?

Якщо Ви вперше відправляєте дитину в дитячий оздоровчий комплекс «Антей», то ми радимо Вам дотримуватися наступних рекомендацій при складанні списку речей:

Дитині знадобляться: зручний одяг (по сезону), зручне взуття (для вулиці й приміщення), спортивний одяг, головний убір (по сезону), засоби гігієни, піжама, засіб від комарів, мило, туалетний папір, чашка, біла сорочка та чорні штани.

Не рекомендується:

Давати з собою дорогі прикраси, мобільні телефони, носії електронних ігор, аудіо та відеотехніку, грошові кошти.

Проживання

Затишок, безпека та комфорт - саме в такі умови приїжджають діти, розміщуючись у корпусах комплексу. Це яскраві будівлі, побудовані за сучасними технологіями із якісних та безпечних будівельних матеріалів.

Антеївці проживають в одноповерхових і двоповерхових корпусах. Кожен (екіпаж)загін займає окремий поверх. Корпуси закриваються на ключ, який знаходиться у вихователів екіпажу. Для зберігання речей кожній дитині виділяється місце в шафі, а також своя тумбочка і вішалки для одягу. На кожному поверсі є роздільні санвузли (для хлопчиків і для дівчаток), які окрім звичної сантехніки обладнані ногомийками. Також, до послуг дітей, кімнати з душовими кабінками. Режим подачі гарячої води на поверхи – цілодобовий.

 

Територія комплексу

Лісова зона ДОК «Антей», до складу якої входить понад 30 видів зелених насаджень, становить близько 20% території. Вона захищає комплекс від вітрів і дає тінь у літню спеку.

Територія захищена парканом, добре освітлена, з великою кількістю зелених насаджень (дерев, кущів і квітів на клумбах). Охорона території здійснюється цілодобово професійною ліцензованою охоронною фірмою, згідно договору.

Оздоровлення

Ніщо так не оздоровлює, як свіже повітря, смачне повноцінне харчування та активний відпочинок у колі справжніх друзів. Ось що є основою і найпершою умовою оздоровлення у Дитячому оздоровчому комплексі "Антей"!

Розташування «Антея» в унікальному природному місці, розумне використання в загальному комплексі проведених заходів істотно підвищує ефектівність дитячого відпочинку і проведеного оздоровлення. Основою оздоровлення дітей у ДОК «Антей» є правильна організація режиму дня і раціональне застосування природних факторів для зміцнення здоров'я, а також методів фізичного виховання.

Харчування

У просторій, світлій їдальні завжди смачно пахне і чути задоволений дитячий галас: "Смачного!" та "Дякуємо!" - є за що: дипломовані спеціалісти-кухарі щодня у "Антеї" турбуються про те, аби їжа для дітей була смачна, корисна, калорійна та різноманітна.

Для прийому їжі в «Антей» є їдальня на 180 місць, що дозволяє дітям приймати їжу в дві зміни. Годування дітей здійснюється у відповідність з меню, яке розробляється шеф-кухарем під контролем лікаря комплексу у відповідність із сучасними вимогами дієтології і затверджується директором комплексу. Всі страви готуються високопрофесійною командою кухарів, зі свіжих продуктів, що пройшли контроль якості, із суворим дотриманням технології їх приготування. На столи накривають, а після прийомів їжі не використаний посуд зі столів прибирають закріплені за кожним (екіпажем)загоном чергові. 

 

Медицина

По приїзду в комплекс всі діти проходять медичний огляд. Протягом зміни медичні працівники «Антея» постійно контролюють стан здоров'я антеївців, а якщо необхідно і можливо в умовах комплексу, то і лікують дітей. До їхніх послуг: світлі палати ізолятора, достатня кількість сучасних медичних препаратів.

Всі лікарі і медсестри – це постійно практикуючі фахівці. Щоб діти в нашому комплексі не тільки весело і цікаво проводили час, але ще й оздоровлювалися, ми розробили режим дня, який відмінно себе зарекомендував спекотним літом. Правильне поєднання протягом дня психофізичних навантажень і періодів відпочинку або спокійних творчих занять сприяє зміцненню організму дітей.

Робота медиків у нашому таборі включає в себе не тільки огляди дітей та їх лікування в разі необхідності, контроль за процесом приготування їжі в їдальні, але і профілактику захворювань, навчання дітей здорового способу життя, правилам гігієни. І не тільки навчання необхідних для людини правил, але і контроль за їх дотриманням дітьми і дорослими.

Професійна команда

Кожну зміну в «Антей» відпочиває і оздоровлюється понад 200 дітей. Для забезпечення повноцінного дитячого відпочинку кожну зміну в ДОК «Антей» працює більше 80 дорослих. Головним надбанням «Антея» є високо-професійна педагогічна команда.

Вожаті та вихователі ДОК «Антей»  –  творчі, активні та відповідальні люди, що пройшли спеціальну підготовку за оригінальною антеївською методикою та успішно склали кваліфікаційні  іспити. Їхнє спілкування з дітьми базується на принципах педагогіки співробітництва, толерантності, новаторства і колективних творчих справ. Керівники гуртків набираються з числа практикуючих працівників. За короткий термін комплексної зміни ці професіонали встигають розкрити і реалізувати творчий потенціал дітей, навчити їх новим навичкам і технологіям. Виконані своїми руками роботи діти забирають додому на пам'ять про ДОК «Антей, дарують своїм рідним і близьким.

Душа будь-якого табору – це його вожаті. Для того, щоб стати антеївським вожатим і з гордістю носити вожацький галстук, потрібно по працювати і багато чого довідатися в нашій «Школі вожатих», яка щороку збирає охочих попрацювати влітку вожатими в ДОК «Антей». Конкурс, дозволяє вибирати кращих з кращих. Відрадно зауважити, що все частіше кращими вожатими комплексу стають ті хлопці й дівчата, які будучи дітьми, відпочивали в ДОК «Антей», полюбивши  наш комплекс і тепер гідно передають його традиції своїм молодшим друзям. Ми з упевненістю заявляємо, що всі програми і діяльність ДОК «Антей» здійснюється кваліфікованим персоналом.

Розпорядок дня

8-00Підйом
9-30Сніданок
10-00Тематичні майстер-класи, студії
13-30Обід
14-00Час для відпочинку та спілкування
16-00Полуденок
16-20Гра на свіжому повітрі/інтелектуальна гра/спортивні змагання
18-30Вечеря
19-30Вечірня шоу-програма
20-30Дискотека
21-30Друга вечеря
22-00Вечірні посиденьки
22-30Відбій

Безпека

 Одним з головних страхів кожного з батьків є турбота про здоров’я і безпеку свого чада. Саме тому наш комплекс знаходиться під цілодобовою охороною. З цієї причини поспішаємо повідомити Вам, що навіть, Ви, батьки, без попередження і узгодження з адміністрацією комплексу не зможете потрапити на територію, крім визначених днів та часу. Ми цілком і повністю несемо відповідальність за дітей, які перебувають у нас на відпочинку.

 

Правила перебування

Батьки, які відправляють дітей в ДОК «Антей» зобов’язані:

1.1.Ознайомитись з правилами перебування дітей і батьків на території ДОК «Антей».

1.2. Забезпечити дітей необхідними документами:

 • путівкою – документом, який надає право дитині перебувати в ДОК «Антей» і отримувати повний комплекс передбачених послуг;
 • медичною довідкою з відомостями про стан здоров’я, щепленнями, рекомендаціями та показниками лікарів (в ДОК « Антей» передбачується перебування дітей основної групи здоров’я);
 • копія свідоцтва про народження.

1.3. Забезпечити дітей на час перебування в ДОК «Антей» оптимальною кількістю чистого, придатного до використання одягу та взуття (щоденного, спортивного, теплого, святкового – білий верх, чорний низ; купальним костюмом, головним убором), гігієнічними засобами.

1.4. З метою збереження життя і здоров’я дітей, дотримання правил і норм пожежної та електричної безпеки прослідкувати, щоб діти не брали в ДОК «Антей»:

 • електроприлади (електричні чайники, фени тощо);
 • спиртні та алкогольні напої;
 • тютюнові вироби;
 • наркотичні засоби;
 • медичні препарати.

В разі необхідності (при умові, що дитина за показами лікарів може знаходитись в ДОК «Антей»), медичні препарати і ліки разом з випискою з лікарні та рекомендаціями лікуючого лікаря передаються батьками, супроводжуючими особами або особисто медичним працівникам табору.

2. Забороняється давати дітям з собою в ДОК «Антей» продукти харчування в яких вийшов термін придатності, які швидко псуються (в т.ч. молочні, м’ясні, рибні вироби), солодкі газовані напої, гриби (в будь-якому вигляді), неспілі або переспілі, зіпсовані фрукти і овочі.

3. Батьки дитини та родичі мають право відвідувати дитину в ДОК «Антей»:

 • у відповідні дні (відкриття та закриття зміни – з 17:20 до 20.00, батьківський день – з 11.00 до 20.00);
 • кожного дня з 8.00 до 13.30 та з 16.00 до 20.00.

Адміністрація має право не допускати для відвідування осіб в нетверезому стані, з неадекватною або агресивною поведінкою.

4.Батькам (відвідувачам, родичам) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • без дозволу адміністрації знаходитись на території ДОК «Антей», в приміщеннях, харчоблоці, медичному корпусі, на спортивних майданчиках;
 • залишатися на ніч;
 • розміщати і пересуватись по території ДОК «Антей» транспортними засобами;
 • заважати проведенню оздоровчо-виховного процесу;
 • відволікати вихователів, працівників табору від робочого процесу;
 • вести себе некоректно, агресивно, шумно;
 • порушувати права дітей (в т.ч. власної дитини) і дорослих(в т.ч. співробітників), які знаходяться на території ДОК «Антей»;
 • годувати дітей (в т.ч. власних) неякісними, такими, що швидко псуються, забороненими для дитячого харчування продуктами;
 • забруднювати територію ДОК «Антей»;
 • харчуватися в столовій ДОК «Антей».

5. Тільки батьки (опікуни) мають право достроково (тимчасово або назавжди) забрати дитину з ДОК «Антей» за наявності наступних документів і дозволу адміністрації.

Інші особи( в тому числі дорослі брати, сестри, бабусі, дідусі, дядьки та тітки, інші родичі, знайомі, батьки, які розлучені і не проживають разом) мають мати дозвіл батьків (опікунів) із завіреними документами:

 • довіреність, завірена нотаріусом, і копія паспорту довіреного обличчя; АБО
 • заява від батьків;
 • довіреність, із зазначенням паспортних даних обох сторін і особистим підписом батьків;
 • копія паспортів батьків;
 • копія паспорту довіреної особи

Якщо дитину забрали з ДОК «Антей» за розпискою тимчасово, вона має бути повернена в комплекс до зазначеного терміну. В разі невиконання умови дитина відраховується з табору і знімається з харчування.

Отримавши дозвіл від адміністрації на відвідування дитини, батьки (інші особи) мають звернутися до вихователя екіпажу, в якому відпочиває дитина, ознайомитись з правилами відвідування, узгодити свої дії з вихователем, віддати розписку або заяву і забрати дитину з екіпажу. Повертати дитину потрібно особисто вихователю екіпажу. Не слід відправляти дітей самих.

6. Адміністрація табору не несе відповідальність за аудіо- та відеотехніку, за засоби зв’язку, а також за інші цінні речі.

7. Батьки мають право подавати пропозиції про покращення організації роботи в ДОК «Антей» адміністрації комплексу, залишати свої відгуки та пропозиції у Книзі відгуків, яка знаходиться у адміністративному корпусі ДОК «Антей».