Розпочато попереднє бронювання путівок на літній оздоровчий сезон 2021 року !
В дитячому оздоровчому комплексі “Антей” Ваших дітей чекають програми насичені цікавими культурно-розважальними заходами, майстер-класами, гуртками, квестами, спортивними заходами, вікторинами, конкурсами та сюрпризами! Повна зайнятість протягом усього дня. Різноманітне дозвілля, квести, хореографія, туризм, психологія, риболовля, креативне рукоділля, спортивні змагання, водні бої та лазертаг,тир, плавання, майстерня особистості. Вечори біля вогнища, феєричні шоу, захоплюючі екскурсії. Кожного вечора концерти,…
Читать дальше