Перший майстер-клас цієї осені
![](https://dokantey.antonov.com/wp-content/uploads/2019/11/73166308_2323843184391598_6681281886213373952_n.jpg)
Сьогодні відбувся перший майстер-клас цієї осені. Діти самостійно приготували французькі страви, такі як : багет, безе та французьку омлетну крихту. Діти отримали масу задоволення та знайшли для себе нове захоплення!
Сьогодні відбувся перший майстер-клас цієї осені. Діти самостійно приготували французькі страви, такі як : багет, безе та французьку омлетну крихту. Діти отримали масу задоволення та знайшли для себе нове захоплення!