Кожну зміну в «Антей» відпочиває і оздоровлюється понад 200 дітей. Для забезпечення повноцінного дитячого відпочинку кожну зміну в ДОК «Антей» працює більше 80 дорослих. Головним надбанням «Антея» є високо-професійна педагогічна команда.

Вожаті та вихователі ДОК «Антей»  –  творчі, активні та відповідальні люди, що пройшли спеціальну підготовку за оригінальною антеївською методикою та успішно склали кваліфікаційні  іспити. Їхнє спілкування з дітьми базується на принципах педагогіки співробітництва, толерантності, новаторства і колективних творчих справ. Керівники гуртків набираються з числа практикуючих працівників. За короткий термін комплексної зміни ці професіонали встигають розкрити і реалізувати творчий потенціал дітей, навчити їх новим навичкам і технологіям. Виконані своїми руками роботи діти забирають додому на пам'ять про ДОК «Антей, дарують своїм рідним і близьким.

Душа будь-якого табору – це його вожаті. Для того, щоб стати антеївським вожатим і з гордістю носити вожацький галстук, потрібно по працювати і багато чого довідатися в нашій «Школі вожатих», яка щороку збирає охочих попрацювати влітку вожатими в ДОК «Антей». Конкурс, дозволяє вибирати кращих з кращих. Відрадно зауважити, що все частіше кращими вожатими комплексу стають ті хлопці й дівчата, які будучи дітьми, відпочивали в ДОК «Антей», полюбивши  наш комплекс і тепер гідно передають його традиції своїм молодшим друзям. Ми з упевненістю заявляємо, що всі програми і діяльність ДОК «Антей» здійснюється кваліфікованим персоналом.

<< < серпня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31