Батьки, які відправляють дітей в ДОК «Антей» зобов’язані:

1.1.Ознайомитись з правилами перебування дітей і батьків на території ДОК «Антей».

1.2. Забезпечити дітей необхідними документами:

- путівкою – документом, який надає право дитині перебувати в ДОК «Антей» і отримувати повний комплекс передбачених послуг;

- медичною довідкою з відомостями про стан здоров’я, щепленнями, рекомендаціями та показниками лікарів (в ДОК « Антей» передбачується перебування дітей основної групи здоров’я);

- копія свідоцтва про народження.

1.3. Забезпечити дітей на час перебування в ДОК «Антей» оптимальною кількістю чистого, придатного до використання одягу та взуття (щоденного, спортивного, теплого, святкового – білий верх, чорний низ; купальним костюмом, головним убором), гігієнічними засобами.

1.4. З метою збереження життя і здоров’я дітей, дотримання правил і норм пожежної та електричної безпеки прослідкувати, щоб діти не брали в ДОК «Антей»:

- електроприлади (електричні чайники, фени тощо);

- спиртні та алкогольні напої;

- тютюнові вироби;

- наркотичні засоби;

- медичні препарати.

В разі необхідності (при умові, що дитина за показами лікарів може знаходитись в ДОК «Антей»), медичні препарати і ліки разом з випискою з лікарні та рекомендаціями лікуючого лікаря передаються батьками, супроводжуючими особами або особисто медичним працівникам табору.

2. Забороняється давати дітям з собою в ДОК «Антей» продукти харчування в яких вийшов термін придатності, які швидко псуються (в т.ч. молочні, м’ясні, рибні вироби), солодкі газовані напої, гриби (в будь-якому вигляді), неспілі або переспілі, зіпсовані фрукти і овочі.

3. Батьки дитини та родичі мають право відвідувати дитину в ДОК «Антей»:

- у відповідні дні (відкриття та закриття зміни – з 17:20 до 20.00, батьківський день – з 11.00 до 20.00);

- кожного дня з 8.00 до 13.30 та з 16.00 до 20.00.

Адміністрація має право не допускати для відвідування осіб в нетверезому стані, з неадекватною або агресивною поведінкою.

4.Батькам (відвідувачам, родичам) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- без дозволу адміністрації знаходитись на території ДОК «Антей», в приміщеннях, харчоблоці, медичному корпусі, на спортивних майданчиках;

- залишатися на ніч;

- розміщати і пересуватись по території ДОК «Антей» транспортними засобами;

- заважати проведенню оздоровчо-виховного процесу;

- відволікати вихователів, працівників табору від робочого процесу;

- вести себе некоректно, агресивно, шумно;

- порушувати права дітей (в т.ч. власної дитини) і дорослих(в т.ч. співробітників), які знаходяться на території ДОК «Антей»;

- годувати дітей (в т.ч. власних) неякісними, такими, що швидко псуються, забороненими для дитячого харчування продуктами;

- забруднювати територію ДОК «Антей»;

- харчуватися в столовій ДОК «Антей».

5. Тільки батьки (опікуни) мають право достроково (тимчасово або назавжди) забрати дитину з ДОК «Антей» за наявності наступних документів і дозволу адміністрації.

Інші особи( в тому числі дорослі брати, сестри, бабусі, дідусі, дядьки та тітки, інші родичі, знайомі, батьки, які розлучені і не проживають разом) мають мати дозвіл батьків (опікунів) із завіреними документами:

- довіреність, завірена нотаріусом, і копія паспорту довіреного обличчя; АБО

- заява від батьків;

- довіреність, із зазначенням паспортних даних обох сторін і особистим підписом батьків;

- копія паспортів батьків;

- копія паспорту довіреної особи

Якщо дитину забрали з ДОК «Антей» за розпискою тимчасово, вона має бути повернена в комплекс до зазначеного терміну. В разі невиконання умови дитина відраховується з табору і знімається з харчування.

Отримавши дозвіл від адміністрації на відвідування дитини, батьки (інші особи) мають звернутися до вихователя екіпажу, в якому відпочиває дитина, ознайомитись з правилами відвідування, узгодити свої дії з вихователем, віддати розписку або заяву і забрати дитину з екіпажу. Повертати дитину потрібно особисто вихователю екіпажу. Не слід відправляти дітей самих.

6. Адміністрація табору не несе відповідальність за аудіо- та відеотехніку, за засоби зв’язку, а також за інші цінні речі.

7. Батьки мають право подавати пропозиції про покращення організації роботи в ДОК «Антей» адміністрації комплексу, залишати свої відгуки та пропозиції у Книзі відгуків, яка знаходиться у адміністративному корпусі ДОК «Антей».

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30